درباره ما تلگرام اینستاگرام تماس با ما
به بنکداری آی تی زر خوش آمدید. ثبت نام کنید
مجموع تعداد فی وزن نام

تخفیف : 0 تومان

مجموع وزن : x

مجموع قیمت : 0 تومان

عکاسی طلا و جواهر

عکاسی طلا و جواهر

شرکت زرین یاب پدیده با کمک گرفتن از کادر مجرب و تحصیل کردهدر زمینه عکاسی صنعتی و همچنین سابقه بالا توانسته است با کیفیت عالی و سرعت بالا توجه بسیاری از فعالان صنف طلا و جواهر کشور را به خود جلب کند. در ضمن1000 نمونه کار موجود در سایت بیانگر کیفیت کار ما میباشد.


تمامی خدمات عکاسی طلا و جواهر در آتلیه تجهیز شده در منطقه بازار (سرای سینا)و بسیار سریع انجام میشود که این امر باعث جلوگیری از خواب طلای شما میشود.

ضمات طلایی:

ما ضمانت لازم را به شما ارائه میدهیم.


تجهیزات آتلیه itzar :

با استفاده از تجهیزات تخصصی و به روز از جمله لنزهای ماکرو-فلاش ماکرو وتجهیزات نور پردازی مناسب از محصولات شما عکاسی میکنیم. کیفیت فایل خروجی معادل با 36 مگا پیکسل می باشد که بر این اساس عکس های مورد نظر در سایزهای کوچک متوسط و بسیار بزرگ قابل استفاده هستند. شما میتوانید عکسها را بصورت آلبوم ، تابلو ، بنر و عکسهای مورد استفاده در وب تحویل بگیرید.


شیوه های عکاسی itzar:

  1. 1. عکاسی صنعتی: در این روش محصول در بکگراند سفید یا رنگی عکاسی میشود.
  2. 2. عکاسی تبلیغاتی: با توجه به ایده مورد نظر سوژه در یک بکگراند خاص همراه با سایر تجهیزات چیدمان شده و در بعضی موارد با استفاده از مدل زنده و با نور پردازی موضعی از آن عکاسی میشود.
  3. 3. فول فوکوس: با استفاده از تکنیک فوکوس استکینگ انجام میشود. که با استفاده از این روش تمامی سوژه بصورت کاملا واضع دیده میشود.
  4. 4. عمق میدان کم: در این روش با استفاده از لنزهای دیافراگم باز فقط بخشی از سوژه که مد نظر است کاملا واضح دیده میشود.